Ветеранські ножі

Підприємство з виробництва ножів створено Спілкою учасників, ветеранів, інвалідів АТО (СУВІАТО) для організації підприємницького руху, в якому ветерани зможуть працевлаштуватись чи почати власний бізнес. Бізнес з виробництва ножів має невисокі початкові витрати і добре підходить під задачі реабілітації на виробництві. Це соціальний бізнес.

Ветеранпром розраховує протягом року вийти на рівень якості виробництва, який забезпечує імпорт продукції в інші країни і відпрацювати модель бізнесу для масштабування в Україні. За два роки роботи планується сформувати портфель замовлень і позитивну інвестиційну історію, які дозволять залучати інвестиції для розширення виробництва з таким розрахунком, щоб за три роки стати лідером в Україні з виробництва тактичних і бойових ножів, а за п’ять років отримати світове визнання.

Наш Клієнт: ветерани, військовослужбовці, службовці силових відомств, усі хто веде активний спосіб життя

Наша місія: створювати гідні ножі, забезпечуючи ветеранам гідний заробіток

Наші цінності: те, що з нами було, зробило нас братами. Брат брату не зробить погано. Брат брату завжди допоможе

Наші цілі:

  • Вивести підприємство з виробництва тактичних ножів в лідери ринку
  • Масштабувати бізнес по франчайзинговій схемі
  • Організувати високоякісну систему забезпечення життя співробітників

За рахунок перемоги в конкурсі ”STARTUP IRPIN” підприємство на сьогоднішній день добре забезпечено усім необхідним основним обладнанням для виробництва ножів. Ведуться роботи з облаштування виробничого приміщення після проведення яких Ветеранпром зможе плідно працювати.

Основне завдання, яке стоїть зараз перед проектом — залучення коштів на облаштування майстерні, накладні та транспортні витрати. Для вирішення цього завдання ініціативна група проекту приймає участь в грантових конкурсах, проводить роботу з пошуку пільгових джерел фінансування. Після завершення облаштування майстерні будуть залучені обігові кошти і розпочато серійне виробництво.

Ми шукаємо інвестора для розвитку нашого проекту

ТОВ «Ветеранпром» зареєстровано в Ірпені. Там само знаходяться виробничі потужності. Ветеранпром має сильну державну і громадську підтримку. Це мало ризикований бізнес, який має сильне юридичне забезпечення. Ведучі юристи України надають проекту послуги за принципом “pro bono”. Обумовлено це високою соціальною метою Ветеранпрому — створення першого в Україні підприємства інвалідів АТО.

Команда Ветеранпрому складаєтсья з ветеранів і волонтерів, які до початку війни займались підприємництвом, виробництвом, фрілансом у сферах управління, SEO, маркетингу і PR-у. У команди є все необхідне для ведення бізнесу на самому високому рівні.

Ми шукаємо партнерів для більш ефективного і стрімкого розвитку.

Будемо раді взаємовигідному співробітництву з Вами.

З Повагою, керівник проекту “Ветеранські ножі”, Денис Дудник

“КОНТАКТИ”