З Днем Народження, ТОВ “Ветеранпром”

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, в місті Ірпінь були подані документи на реєстрацію ТОВ “Ветеранпром”. Засновник ТОВ “Ветеранпром” – Громадська організація “Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій” (ГО “СУВІАТО”). Першим директором ТОВ “Ветеранпром” став Соболь Олександр Іванович.

Хочеться подякувати Ірпінській міській раді та безпосередньо Борозенець Олександру Вікторовичу за зразкову роботу. За більш ніж 20 років в бізнесі ми з партнерами побачили взірець українського державного службовця. Олександр Вікторович, велика Вам подяка від ГО “СУВІАТО”.

“Ветеранпром” – це є перший в Україні проект по соціальній адаптації ветеранів – інвалідів АТО із залученням їх до роботи на виробничому підприємстві. Після залучення до роботи ветеранів АТО і проходження необхідних процедур, ТОВ “Ветеранпром” отримає статус підприємства інвалідів.

Крім надання ветеранам АТО роботи, проект передбачає також проведення соціально-психологічної роботи з учасниками проекту з метою комплексної реабілітації. Тому планується створення відповідних умов для працівників підприємства: оренда будинку для проживання і реабілітації, проведення навчання та інших необхідних заходів.

Перший проект, який буде впроваджено “Ветеранпромом” – це проект “Ветеранські ножі”. Далі будуть впроваджуватись інші проекти, які дозволять залучати більше ветеранів до роботи і до активного життя.

“Ветеранпром” є інноваційним підприємством не тільки за своїм соціальним характером, а й за інженерно-технічними інноваціями, які будуть впроваджені у виробництво. Деякі з інновацій, які ми плануємо впроваджувати, не мають аналогів у Світі.

Тож, З Днем Народження, ТОВ “Ветеранпром”! Хай щастить!

Send a Comment