Перемога проекту “Майстерня-1” на конкурсі “STARTUP IRPIN”

20 вересня 2017 року наш проект “Франшиза “Майстерня-1” соціального проекту “Ветеранські ножі” оголошено переможцем на конкурсі підприємницьких проектів для учасників АТО “STARTUP IRPIN”.

Проект отримав нагороду 100 000 гривень і виробниче приміщення на рік безоплатно. Також, це перша сторінка позитивної фінансової біографії ТМ “Ветеранпром”.

Значна перемога накладає значну відповідальність. До створення підприємства прикута увага багатьох. Тому, одним з основних завдань на етапі впровадження проекту буде прозорість в організації підприємства і усіх питаннях впровадження.

Отже, в категорії “Ветеранські ножі” будуть фіксуватись усі етапи створення підприємства “Майстерня-1”. Це буде корисно іншим франчазі, які побачать як впроваджувати франшизи ТМ “Ветеранпром” і не тільки.

Оскільки для старту проекту потрібна більша сума, а ніж отримана нагорода, тому наша робота почнеться з пошуку джерел подальшого фінансування проекту. Маю надію, що вам сподобаються наші рекомендації з впровадження франшизи і розвитку франчазингової мережі.

Усіх учасників проекту “Ветеранські ножі” і ГО “СУВІАТО” вітаю з початком активної фази розвитку проекту. Щасти.

З Повагою, Денис Дудник

Send a Comment