Початок проекту “Ветеранські ножі”

Ветеранські ножі — це ножі, створені ветеранами АТО: побутові, господарчі, мисливські, туристичні, розкладні, тактичні, спеціальні, і звичайно ж, бойові ножі. Ветеранські ножі створюються в мережі ветеранських організацій, здебільшого підприємств інвалідів, на яких більше 50% працівників — це ветерани-інваліди. Це соціальний проект, тому в структурі вартості ножів є нематеріальна складова. Кожен, хто купує ветеранський ніж, вкладає свою частку в реабілітацію ветеранів, а також розвиток ветеранського руху.

Проект є складовою Всеукраїнського проекту розпочатого Громадською організацією “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій” (далі СУВІАТО). СУВІАТО – єдиний власник Підприємства об’єднання громадян “Ветеранпром” (далі – Ветеранпром).

Іноваційність проекту полягає в наступному:

  1. Це є перший проект в Україні по соціальній адаптації ветеранів інвалідів АТО із залученням їх до роботи на виробничому підприємстві
  2. Конструкція ножів унікальна. Наприклад, механізм “Укропський метелик” – це ноу-хау, аналогів якого немає в Світі
  3. Метал, з якого планується виготовляти клинки ножів, розроблено українськими науковцями зі світовими прізвищами, які роками підбирали ідеальну рецептуру для його створення.
  4. Організаційна система управління автоматизована за допомогою сучасних комплексів, що є інноваційним на українських підприємствах. Також, буде впроваджена унікальна інноваційна система мотивації працівників

На сьогоднішній день проект “Ветеранський ніж” знаходиться на етапі пошуку інвестицій для створення та відпрацювання моделі підприємства з виготовлення ножів та тактичного спорядження, яка після позитивного результату зможе поширюватись по системі франчайзингу.

СУВІАТО є власником торгової марки “Ветеранпром”. Реєстрація інших торгівельних марок не передбачена. Хоча, кожен з працюючих майстрів, або власників франшизи, має право наносити на вироби, які робить, своє особисте клеймо, логотип, написи узгоджені з Ветеранпромом.

Інноваційні ножі Ветеранпрому стануть найкращим зразком співвідношенням ціни і якості. Будуть використовуватись не лише на Сході, а і у побуті, що збільшує аудиторію їх користувачів. У перспективі планується укладання зі Збройними силами України контрактів на виробництво військових ножів та багнетів.

Send a Comment