Початок професійного навчання

Сьогодні був перший день мого навчання мистецтву виготовлення ножів. Коуч — Олексій Бродовський. Взагалі курс розрахований приблизно на 25 годин. Сьогодні дві години пролетіли як одна хвилина. Не скажу точно чому. Можливо тому, що увага була постійно на чомусь сконцентрована. Для наших хлопців це дуже важливо. Якщо “хитає” – починай робити ножі. Забудеш взагалі про все. Про проблеми, про хвороби. Як запустимось — зробимо ознайомчі курси, де кожний хто забажає зможе спробувати себе у мистецтві виготовлення ножів і на собі відчути цю магію. Мені особисто сподобалось.

І ще одне. Почали вимальовуватись нормативи виготовлення ножів та відповідні доходи від такої роботи. Виявляється, що при нормальній роботі, без фанатизму але з відповідною якістю, доходи майстра виготовлення ножів не на багато менше ніж у підприємця — власника малого підприємства. Враховуючи, що при цьому голова ні за що “не болить”, то це дуже і дуже цікаво. Тобто, руками працювати може бути достатньо вигідно.

Ну і додам до цього звіту, що зараз ми своїми силами виготовляємо верстаки під гриндери. Один низький, для роботи з інвалідного візочку, один звичайний. Та чекаємо на те, коли трохи попустить ця погода. Тоді відразу почнемо активно рухатись. Закінчимо ремонт приміщення, небагато залишилось, і почнемо. Буду тримати в курсі.

З Повагою, Денис Дуднис

З.І. Після технологічної витримки забрав свого ножа. Що вам казати? – Це треба особисто відчути)

Send a Comment