You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Партнери

FinStream - це якісно новий проект на фінансовому ринку України, що дозволяє: знайти необхідне фінансування підприємцям, яким потрібна фінансова підтримка; зручно, безпечно і швидко розмістити грошові кошти потенційним інвесторам в проекти, які пройшли експертну оцінку. Iнвестиції для початківців - людям, які хочуть вкласти гроші, але не знають куди. У FinStream у інвестора з'являється унікальна можливість брати активну участь у формуванні інвестиційного портфеля, відбирати ті проекти, фінансування яких є пріоритетним для інвестора. FinStream працює тільки з проектами, які пройшли комплексну багаторівневу систему оцінки, за результатами якої, їм присвоюється певний рейтинг. Система складається з блоків автоматичних і ручних перевірок, власних і зовнішніх скорингових карт, при цьому використовуються різні бази, в тому числі бази Бюро кредитних історій. Рівень кредитного рейтингу, по суті, демонструє рівень ризику і безпосередньо впливає на величину процентних ставок по фінансуванню проекту. Сервіс FinStream працює цілодобово (24/7), тобто Ви в будь-який момент можете сформувати пропозицію по підбору проектів, відібрати найбільш цікаві для Вас, узгодити пакет договорів, оплатити абонентську плату за обслуговування пакетів, і все це з мінімальним відвідуванням нашого офісу!

У світі, де тривають зіткнення економічних, політичних, технологічних та природних сил, Україна у поточному інституційному стані є слабким гравцем. Щоб вижити і процвітати, бути впливовою та створювати цінність для вирішення найбільш серйозних викликів, з якими стикається людство, Україна повинна розвинути власну інтелектуальну спроможність. Київська школа економіки існує, щоб створювати інтелектуальну основу для сильної та інноваційної економіки України

Асоціація франчайзингу представляє інтереси підприємців та їх операторів, які використовують франчайзингові договори, на урядовому рівні, надає їм практичну допомогу при організації та просуванні на ринку. Одночасно з активною діяльністю на національних теренах, Асоціація встановлює зв'язки з іноземними та міжнародними асоціаціями, вивчає досвід інших країн у франчайзингової діяльності та нормативні основи останньої. Впроваджуючи свої досягнення в діяльність, Асоціація робить значний внесок в розвиток такого перспективного напряму підприємницької діяльності як франчайзинг. Асоціація франчайзингу також:

  • робить розсилку новин мережевого бізнесу,
  • підтримує гарячу лінію для потенційних франчайзі,
  • займається питаннями розвитку інфраструктури ринку франшиз,
  • веде статистику зростання ринку,
  • робить дослідження і опитування гравців ринку,
  • працює над законодавчою базою і представляє інтереси своїх членів.