Фартовий день

Цікавий сьогодні видався день. Дуже багато приємних збігів, “випадкових невипадковостей”, виграшів та перемог. Оскільки в коханні мені не везе, то Боженька насипає від душі усяких начебто випадкових приємностей. Досить інтриги, більш конкретніше по суті. Весь розклад на сьогодні не перерахую, дві основні новини:

1. Перемога в конкурсі #СТАРТУЙСЬОГОДНІ. Крутий конкурс, круті проекти, достойні співучасники, … Головний приз здобуває “Ветеранпром”. Тепер у нас буде найсучасніший, самий — самий високоякісний сайт від ”Webkitchen-Design” і підтримка в просуванні. Вартість такої послуги дуже висока. Не хочу озвучувати, щоб не так боляче було тим, хто не здобув такої радощі. Але це грант, тому розслабляємось і отримуємо задоволення від роботи майстрів. Шукайте наші імена на глянцевих шпальтах)

2. Сьогодні народився один з найкрутіших ножів в родині “Ветеранпрому” – ніж “777”. З народженням цього ножа пов’язано безліч цікавих історій, знов ж таки “випадкових невипадковостей”, трохи магії та в загалі я це все наплів для того, щоб Ви перейшли за посиланням, яке дуже скоро тут з’явиться. А саме “Презентація ножа “777”. Дійсно, буде не цікаво, якщо я все це зараз видам. Тому, поки що даю фото “немовляти”). Тільки що народився, ще голенький)

Будемо тримати в курсі. Вже скоро, дуже — дуже скоро, ми Вас приємно здивуємо.

Щасти!

З Повагою, Денис Дудник

Send a Comment