You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас


Ветеранпром – це підприємство ветеранів інвалідів АТО, яке поширює свою торгову марку по системі франчайзингу, забезпечуючи франчазі матеріалами, обладнанням, маркетинговими, консультаційними та іншими послугами.

Тестова франшиза Ветеранпрому відпрацьовується на проекті “Ветеранські ножі”. Для цього створено підприємство з виробництва ножів і тактичного спорядження “Майстерня-1”. Після успішного відпрацювання моделі бізнесу будуть впровадженні інші проекти.

Підприємство Ветеранпром є соціальним бізнесом, оскільки створюється за для працевлаштування ветеранів АТО та інвалідів. Воно засновується ГО “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО”, підтримується державними і громадськими організаціями, має значний позитивний соціальний відгук і громадську підтримку. Це перший в Україні проект по соціальній адаптації ветеранів інвалідів АТО із залученням їх до роботи на виробничому підприємстві.

В розрахунку проекти мають низьку прибутковість і впроваджується більше для самого процесу роботи, а ніж для отримання прибутків. Це обумовлює вибір джерел і умов фінансування проектів. Кошти залучаються за рахунок грантів та пільгових джерел фінансування.

Ризикованість проектів мала. Це обумовлено державною і громадською підтримкою, їх соціальним напрямком. Значні ризики мають малу ймовірність. Проекти добре юридично забезпечені. Декілька провідних українських юридичних компаній надають Ветеранпрому послуги за принципом “pro bono”.

Зараз Ветеранпром знаходиться на етапі пошуку джерел фінансування з пільговими умовами.

З Повагою, Лія Котяш


Наша команда

Кононенко Євген Миколайович

директор ТОВ “Ветеранпром”

Котяш Лія

керівник проекту “Ветеранпром”

Дудник Денис

керівник проекту “Майстерня з виготовлення ножів”